Android Uygulamaları Bilgisayarınızda Çalıştırmak

android uygulamalari .apk bilgisayarda calistismakAndroid telefonu olupta android uygulamaları kullanmak ya da oyunları oynamak isteyenler için artık basit çözümler var.En az 3 adet program şuan da bu iş için biçilmiş kaftan fakat ben bunlardan sadece BlueStacks ı önereceğim. BlueStacks hem kullannımı kolay ve hızlı hem de ara yüzü güzel kullanışlı.

Sitesinden Bluestacks ı indirip kurun.

Kurulumu yaptıktan sonra bir çok kişide Loading… hatası veriyor. Loading… kısmında takılı kalırsa. Programı bilgisayardan Program ekle kaldır dan silin tekrar kurun. Sorun çözülecektir.

Programı açtınız diyelim.Sağ üstte ki arama kısmından arayıp uygulamayı Install derseniz hata verebilir. Vereceği hata da : ” No app found.Please Check Network Connectivity! ”

O yüzden orayı kullanmayacağız. Sol üst tarafta App Stores e tıklayıp 1Mobile adlı uygulamaya tıklayıp onun üzerinden uygulamaları aratıp yükleyebilirsiniz.

Ayrıca internetten indirdiğiniz .apk ye 2 kere tıkladığınız zaman otomatik olarak ta Bluestacks a yüklenecektir.Yüklenen uygulamalara My Apps bölümünden erişebilirsiniz.

oturanbilge.com