Anne baba evde yokken misafir gelmesi – OturanBilge – Güncel Blog Sitesi

Anne baba evde yokken misafir gelmesi

normal insanlar için herhangi bir sorun teşkil etmezken genç kitleler için tam bir cümbüş havasında geçer. asiyim ben, ezelden metalciyim, anarşistim, saçım uzun nickim kıyak uçuyorum hafızcı tipler misafirlerin zili çalmasıyla birlikte kapıyı açarak tüm o asi tavırlar, anarşistlik ve marjinallik uçup gidiyor. daha demin 10 dakika önce odasında heavy metal dinleyen ve sistemin çarkını kırarak dünyayı kurtaran uzun saçlı metalcimiz şimdi mutfakta çay suyunu koyarak salonda teyze ve amcasıyla hal hatır muhabbeti yapıyor. daha demin msn de arkadaşlarına ”üni bize hiçbir şey öğretmiyor sistem yanlış ezberci sistem” diyen gencimiz şimdi salonda teyze ve amcasının ergen oğlunun öss(gerçi şimdi lys oldu) sonuçlarını değerlendiriyor. ”hayırlısı hayırlısı bir üniye kapak atsında gerisi kolay. iş bulmak zor, ekmek aslanın ağzında. üniye girsin okulunu bitirsin askerden sonra evlenir zaten” klişeleri arasında boğuluyor. daha demin sisteme karşı çıkarak dünyayı kurtaran anarşist gencimiz şimdi misafirlerine terlik veriyor kolonya ikram ediyor. amcasının ”nasılsın” sorusuna ”iş güç yuvarlanıp gidiyoruz” yanıtını veriyor.

bir başka evde de ”yov yov fuck you motherfucker”cı asi rapçi gencimiz misafirler gelince salonda el divan pençe oturuyor, tv de ki haberlere ”bu hükümetle işimiz zor, avrupa birliğine de bir giremedik zaten” gibi yorumlarda bulunmak zorunda kalıyor. technocu votka-vişneci clubber gencimiz kapının çalıp misafirlerin gelmesiyle birlikte 5+1 ses sistemiyle patladığı odasında sesi kısıyor ve misafirlere kahve yaparak lokumla servis ediyor.

türk gençliği için belki de kız istemekten sonra en zor ve ter döktüren bir sınavdır bu anne baba evde yokken misafir ağırlamak. neyse ki misafirler gittikten sonra hayat akışı onlar için eskisine dönüyor ve metalcimiz dünyayı kurtarmaya kaldığı yerden devam ediyor yov yovcu gencimiz el sallamaya devam ediyor, clubber patlangıcımızsa odasında kopmasına devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: