Badak | OturanBilge - Güncel Blog Sitesi İçeriğe geç →

Badak

badaklık ideolojisini ilk otisabi ortaya atmıştır. peki nedir bu badaklık? öncelikle şu vardır ki badaklık abazanlıkla karıştırılmaması gereken bir durumdur. zira, bunlar, abazanlar gibi mecburiyetten değil, kendi istekleriyle bu yolu seçmişlerdir ki yine de bir gıdım da mecburiyet yok mudur? vardır tabi. bazıları tarafından aseksüellikle karıştırılan, halbuki alakası olmayan durumdur. yani badak birinin sevgilisi olabilir ve bundan önce bir sürü kız arkadaşı da olmuş olabilir, onlardan ayrılabilir, başka biriyle çıkabilir falan filan. işin özünde badak hayatına dişi varlık sokmayan değil, dişi varlık sokmak için kasmayan kişidir daha ziyade.. gelen olursa git de demez, olucak gibiyse olur zaten… ama badak kişi bir nevi tanışmayan veya tanış(a)mayan erkekler klasmanınada şöyle bir göz kırpıp kaçar.

yurdum türkiye sinde nedense genel kabul görmüş bir “götürücü erkek süperdir, erkek dediğin öper atar” görüşü de hakim olsa, hiç kimsenin aklına gelmez mi acaba ”götürücü” olmak genelde karşıdaki insanın gözünde eksi bir puan yaratır. hiç bir kız erkek arkadaşını “ay acaba kaç kişiyle beraber olmuştur, 100’ün altındaysa yaramaz” diye seçmez, kendisine de 101. olarak yaklaşılmasından hoşlanmaz. (tamam hiç bir kız demeyelim, karşısındakine 101. erkek diye yaklaşan kızlar da vardır elbette). erkekler ise etrafındaki her nefes alan ve hareket eden dişiyle beraber olmak “bu mu yoksa bu mu yoksa bu mu” ya da “verin hepsini verin, sırayla verin, ikişer üçer verin, hepsini bana verin” mantığıyla yaklaşan erkekler ne derece çekici olabilirler. yüzyıllar sonucunda oluşan evrimde hep kadınların seçici olması, o olmazsa bu, şu olmazsa o aman kız değil miyim zaten ben elimi sallasam ellisi ölümün bile gideri vardır mantığını güdmüşken erkeklerinde önüne gelene atlaması, ortamdaki bütün cinsi latiflere yavşaması beklenir? sistem yanlış kurulmuş olmalı burda hacım

badaklarla ve tanış(a)mayan erkeklerin özellikleri

-badaklar kolay kolay aldatmaz. yani düşün ki bu adam için, tanımadığı bir kızın yanına gidip konuşmak, tavlama hareketlerinde falan bulunmak direk karın ağrısı iken bu badağımız ola ki bir sevgili edinmiş olsun, gözü pek de dışarda olmayacaktır daha doğrusu olsa da pek iş çıkmayacaktır. badaklar zor ilişkiye girer ve o da sağlamdır bunun yanında ha illa ki kızların teklif ettiği badaklar da yok mudur böyle yakışıklı, özünde piçlik yerine efendilik olan badaklar vardır tabi.
-bir numaralı nedenleri üşengeçliktir.
-sonra fazla düşünürler, hafif karamsarlardır, hayal dünyaları geniştir
-bu durumdan alkolle kurtulabileceği birinci elden tecrübe edilmiştir. normal dozda alınan bir miktar alkolün tanışamayan erkekleri tam olarak tanışan olmasa bile normalden daha da bir rahat, tanışabilir kıvamına soktuğu gerçektir. ancak tanışan erkek olabilmek için kendini alkole vuran erkeklerin tiplerinin kayması sonucunda tanışamaya lüzum olmayan erkek kategorisine de sokabilir.
-her şeyin içten olanı makbuldur hani, bazen tanışmak için çok utanan bi erkek “şirin” gelebilirken, bazende tanışmak icin çok utanan bi erkek “oeeeh bu ne lan” şeklinde tepki alabilir. bir çeşit kumardır aslında tanışmak.

aslında kız tavlamak veya hatun kaldırmak diye bir olguda yoktur zaten. tavlanmak isteyen kız vardır ki o kızında sizde gönlü varsa zaten siz bir ders kitabı istediğinizde bile ”ayyy ne kadar güzel kitap istedi aşkitom” durumu olabilir. ha yok eğer kızın gönlü zaten yoksa o zaman orhun kitabelerini bile dökseniz fayda etmez. aslında kızlar sizi tavlar ve onlar sizi seçtikleri için yanında siz varsınızdır. ondan sonra da erkekler geçen gün bir hatun kadırdım off gibi kendi kendilerine övünüp durular. bütün sorun kızlara tamah ederek onların bir nebzede burunlarının kalkmasına ayrdımcı olan adamlardır.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Kategori: Genel