Bugün 23 Aralık Şehit Asteğmen Kubilay’ı Unutmadık!

Ülkemiz de son yıllarda demokrasi ve özgürlükler adına teröristler, vatan hainleri, Türk ve Türkiye Cumhuriyeti düşmanları iyi şekillerde anılırken bu ülke bu rejim ve bizlerin geleceği için canını vermiş olanlar göz ardı edilmekte.Söz de Atatürkçülerin büyük kısmı susmakta diğer kalan kısmı ise elinden geldiğince haykırmakta.Toplumun büyük kısmı her ne kadar günlük beyinli olsa da medyanın ona verdiği kadarıyla yetiniyor. Medya da dış unsurlar etkisinde olunca bu ülkenin gerçek kahramanları anmıyor, bahsetmiyor, günlük beyinlilerin de bu kahramanlarımızdan haberi olmuyor. Bir de günlük beyinliler medyaya güvenmezken aynı zamanda da medyanın söylediklerinin dışına çıkamamaktalar. Bu denklemin içerisine bilerek planlı şekilde yerleştirildiklerinden haberleri de yok ne yazık ki.

Bugün 23 Aralık… 1930 yılının bugününde İzmir in Menemen ilçesinde, aslında devşirme olan şeriatçı soysuzlarının Girit’te yunanlı dostlarından aldıkları eğitimle Cumhuriyetimize karşı başlattığı isyanın günüdür… İsyanın karşısına dikilen Cumhuriyet öğretmenlerinden Asteğmen Kubilay ı bu soysuzlar grubu başını keserek şehit etmiştir. Ruhun şad mekanın uçmağ olsun Kubilay Asteğmen’im!

Bu soysuz şeriatçilerin ne olduğunu göremeyen yada görmek istemeyen birçok insan bulunmaktadır HALEN! Bu soysuzların izinden gidenler aslında bu ülkenin insanı bile değildir.Kendileri Türk’üm bile demezler diyemezler!Çünkü kendileri devşirmedir.Osmanlı dan kalma bu devşirmelerin ülkemizde yaratmış olduğu etkiler yüzünden ülkemiz yerinde saymakta ve hatta gerilemektedir.Bu soysuzların torunları günümüzde de ne yazık ki olmaması gereken yerlerde bulunmaktadır.Bulundukları yerlere de elbette kendi başarılarıyla gelmediler.Geçmişte bunları destekleyen Yunanlılar İngilizler bugün halen desteklerini esirgememektedir.Bunların haricinde artık tabi ki de abd de desteğini esirgememektedir.

Kafası basmayanlara uyarıyorum. Libya da Kaddafi devrildi gitti yeni yönetim seçildi yönetimin ülkeyi yönetme şekli şeriat oldu…Ve alttaki fotoğrafta her şeyi apaçık özetliyor…

Atu
Sacmalama.org