Call of Duty Modern Warfare 2 – OturanBilge – Güncel Blog Sitesi

Call of Duty Modern Warfare 2

öncelikle düzeltme yapmam gerekirse bu bir oyun değildir. 24 dizisi veya black hawk down filmi gibi bir hollywood yapımı gibidir.
oyunun 1. serisinde herkesin bildiği gibi hayali modern bir savaş ve rusya-amerika-afganistan-ingiltere ve azerbaycan’ı kapsayan hayali bir 3. dünya savaşını konu ediniyor. modern warfare 2’de de rusyalı milliyetçinin ölümünün ardından halefi daha da güçlenerek amerika’ya çıkarma bile yapabiliyor. son zamanlarda nice savaş film ve oyunlarında bile usa’nın bu kadar aciz duruma düştüğüne şahit olmamıştık. ruslar washington dc’de beyaz sarayı bile kuşatıyorlar. ayrıca bu oyunu tüm oyunların lordu yapan bir başka özelliği var ki tadından yenmez. oyunlara az çok meraklı herkes bilir ki arcade tarzı ve simülasyon tarzı oyun türleri vardır. arcade daha soft ve simülasyon adı üstünde daha gerçekçidir. işte call of duty modern warfare serilerinden zevk almak istiyorsanız sizde oyunu en zor seviyede oynayın. kolay seviyede oynadığınızda oyun arcade gibi olur ve eğer vurulursam nasıl olsa baştan başlarım diyorsunuz ve oyunun verdiği gerçek savaştaymış hissini alamıyorsunuz. ama zorluk seviyesi en yükseği seçerseniz eğer işte o zaman bu oyun bambaşka bir atmosfere bürünüyor. göz gözü görmeyen sislerin içine dalmak, yoğun ateş altında siperden kafanı çıkarmak pek bir zor oluyor. tüm bünyeyi oyun boyunca her an ölebilirim korkusu kaplıyor ve savaşın o gerçek atmosferine kapılıyorsunuz.

bu oyunu en kısa sürede indirerek modern warfare 1 ve modern warfare 2’yi oynayarak bizzat kendiniz savaşı yaşayın ve görün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: