Banka Pozisyonları arşivleri | OturanBilge - Güncel Blog Sitesi İçeriğe geç →

Etiket: Banka Pozisyonları

Yeni başlayanlar için bankacılık

Banka departman ve unvanları şöyledir bilginize olsun… Şube Müdürü : Şube içinde elleri cebinde dolaşan adama denir . Yönetmen : Müdürün olmadığı zamanlarda elleri cebinde dolaşma denemeleri yapan adamdır. Uzman Yardımcısı: Akşama kadar bilgisayarında kariyer.netten yeni iş ilanlarına bakıp memurlar.net’ten kpss sınav tarihini araştırandır. Gişe Görevlisi : Gişe önünde “müşteri…

Yorum Bırak

Banka Pozisyonları

”operasyon destek, müfettiş yardımcılığı, gişe yetkilisi, management trainee” pozisyonlarının anlamlarını, mesai ve çalışma saatleri, ücret ve sosyal hakları nelerdir?

– öncelikle bildiğim kadarıyla istanbulda’ki genel merkezlikler dışında şubelerde mesai saatleri sabah 8.30 akşam kasa kapanıncaya kadar. bazı extrem günlerde gece 10′a kadar mesaiye kalmayı anlarımda gerçekten bu kasaları sayma ve kasa kapama işlemi her zaman bu kadar uzun mu sürüyor? 5′te müşteri alımı bitiyor 6′ya kadar içerde ki müşteriler bitiriliyor desek bence 7′de işlemler bitmeli. kasada açık çıkmaması halinde. genel mesai saatleri bu kadar uzun ve boğucu mu oluyor?

Yorum Bırak