en güzel dizi oyuncuları anketi arşivleri | OturanBilge - Güncel Blog Sitesi İçeriğe geç →

Etiket: en güzel dizi oyuncuları anketi

2015 Yılında Türk Dizilerindeki En Güzel 10 Bayan Oyuncu

Türk dizi sektörü eskiden beri köklü ve güzel dizilere sahipti. Örneğin Bizimkiler dizisi en büyük başarılardan biri olsa gerek. 1989 de TRT’de başlayan Bizimkiler dizisi daha sonraları 2 ayrı özel kanalda yayınlanmaya başlamıştı ve 2002 de son bulmuştu. Çok eleştiren ve sevmeyen bir topluluk olsada, seven ve fanatiği çok olan 2003’te başlayan Kurtlar Vadisi büyük bir başarı elde etmiştir. Kurtlar Vadisi ve aşk temalı dizilerimizin büyük bir kısmını da ithal eder duruma geldiğimiz oldu. Ancak son 3-4 yıldır dizilerin kalitesi düştü. Ya yabancı dizilerin Türk versiyonu, ya eski Türk filmlerinin karması yada önceden yapılmış dizilerin benzeri. Hepsi sıradan olduğu için izleyici kitlesi artık bıktı ve izlemiyor.

Ama yine de son zamanlarda tutulan diziler de yok değil. Özellikle yaz dileri beklenen performansı vermezdi ama bu senedeki Kiralık Aşk heralde beklenen performansı verdi. Ama konumuz bu değil. Elbette güzellik göreceli bir kavram ama 2015 yılındaki yerli dizilerimizin en güzel 10 oyuncu galerisini sizlere sunuyoruz.

10 – Açelya Topaloğlu

acelya-topaloglu-guzel-dizi-oyunculari

İnadına Aşk dizisinin güzel oyuncusu Açelya Topaloğluna listemizde sıra vermezsek olmazdı çünkü gerçekten çok hoş ve sade güzelliğe sahip bir bayan. Kendisi 1986 doğumlu olmasına rağmen yaşını göstermeyen bir bayan, bilmesek 21-22 deriz 🙂

Yorum Bırak