oyun arşivleri | OturanBilge - Güncel Blog Sitesi İçeriğe geç →

Etiket: oyun

Steam Yaz İndirimlerinin Tarihi Belli Oldu

Her sene oyuncuların dört gözle beklediği Steam yaz indirimlerinin başlangıç tarihi ve saati belli oldu. Valve’ın geliştiricilere attığı mail sonucu ortaya çıkan bilgilere göre Steam yaz indirimleri 22 Haziran 2017 saat 19:50’de başlayacak ve 5 Temmuz 2017 saat 20:05’te sona erecek. Eğer sizinde Steam’de istek listeniz bir hayli dolu ise cüzdanınızı…

Yorum Bırak

Super Mario Run Android Çıkış Tarihi Duyuruldu

Nintendo, mobil cihazlar için geliştirdiği Super Mario Run ‘ın çıkış tarihini resmi twitter üzerinden açıkladı. Buna göre oyun 23 Mart tarihinde Google Play Store üzerinden Android için çıkışını yapacak. Super Mario Run 15 Aralık 2016 tarihinde iPhone, iPad ve iPod için (iOS 8.0 ve sonraki sürümler) çıkış yapmıştı.

Yorum Bırak

Call of Duty Modern Warfare 2

öncelikle düzeltme yapmam gerekirse bu bir oyun değildir. 24 dizisi veya black hawk down filmi gibi bir hollywood yapımı gibidir.
oyunun 1. serisinde herkesin bildiği gibi hayali modern bir savaş ve rusya-amerika-afganistan-ingiltere ve azerbaycan’ı kapsayan hayali bir 3. dünya savaşını konu ediniyor. modern warfare 2’de de rusyalı milliyetçinin ölümünün ardından halefi daha da güçlenerek amerika’ya çıkarma bile yapabiliyor. son zamanlarda nice savaş film ve oyunlarında bile usa’nın bu kadar aciz duruma düştüğüne şahit olmamıştık. ruslar washington dc’de beyaz sarayı bile kuşatıyorlar.

Yorum Bırak