John Wick 3’ün çekim tarihi belli oldu

En sevilen aksiyon filmlerinden biri haline gelen John Wick serisinin üçüncü filmi için uzun süredir beklenen haber nihayetinde geldi.

Yapılan açıklamayla birlikte film hakkında birçok detay paylaşıldı. Gelen raporlara göre serinin ilk filmini de yöneten Chad Stahelski yeni filmde de yönetmenlik koltuğuna oturacak. Filmin hazırlık aşaması ise 1 Mart itibari ile New York şehrinde başlayacak. Zira ikinci filmin sonunu göz önünde bulundurursak muhtemelen New York’ta başlayacak hikaye farklı şehirlere yol alacak. Ayrıca İspanya ve Rusya çekimlerinin yer alacağı da gelen bilgiler arasında.

Üçüncü filmin kadrosunda ise eski yüzleri tekrardan görebileceğiz, Bunlar Bowery King rolünü canlandıran Laurence Fishburne ve 2. filmden hatırladığımız Ruby Rose olacak. Ayrıca yeni filmin kadrosuna The Wolverine ve Avengers 4 filmlerinde de rol alan Hiroyuki Sanada katılacak. Kendisinin filmde Japonya’da yer alan suikastçilerden biri olabileceği söylenmekte. Ne diyelim John Wick 3’ü şimdiden merakla bekliyoruz.