Güzeller arşivleri | OturanBilge - Güncel Blog Sitesi İçeriğe geç →

Kategori: Güzeller

2017 Moskova / Rusya Güzellik Yarışması Seçmeleri

Dünya’non her milletinde güzel kadınlar vardır, ancak Rus kızlarının Türk erkekleri açısında yeri bambaşkadır. Bunun nedeni genel olarak sarışın, uzun boylu ve gösterişli olmalarının yanı sıra sıcak kanlı olmaları denebilir. Rus kızlarının da Türk erkeklerinden gördükleri yoğun ilgi çekici geliyor olsa gerek ki onlar da sürekli olarak Türk erkekleri ile…

Yorum Bırak

Yeşilçam Filmlerinin En Güzel 10 Kadını

Yeşilçam filmlerini izlemeyen bir Türk bile yoktur diyebiliriz. Yeşilçam’a yeşilçam neden dedindiğini de kısaca açıklayacak olursak, biliyorsunuz eski Türk filmleri çok düşük sermaye ve yokluk ile çekilmekteydi. O zamanın sanatçıları şimdikiler gibi para içerisinde yüzmüyordu. Setten ayrılan bir oyuncu köşe başındaki bir otobüse binerek evine gidiyordu. Ancak bu durumdayken bile filmler günümüze kadar izlendi ve izlenmeye devam ediyor. Yani yeşilçam denmesindeki amaç uzun ömürlü ve bir çam ağacı kadar dik anlamında. Ve yine sayısız unutulamayacak sanatçıları bünyesinde bulundurmasını da ekleyebiliriz.

Yorum Bırak

Türkiye’nin En Güzel 10 Kadın Rock Yıldızı

Rock yıldızlarının her zaman farklı bir havası olmuştur. Özellikle kadın rock yıldızları oldukça güzel bayanlardır. Bunun yanında rock yıldızları yaşlarını hiç göstermemekte. Bunun etkisi tipik bildiğimiz olgun kadın giyimi giymemeleri olabilir. Ancak yüz hatları bakımından da kendileri küçük göstermekte. Sizler için Türkiye’nin en güzel en iyi kadın rock şarkıcılarının 10 tanesini sıralamaya çalıştık. Unuttuğumuz rock kadın şarkıcıları sizler de yorum kısmından yazabilirsiniz. (Liste karışıktır herhangi bir sıralama içermemekte)

Yorum Bırak

Lauren Cohan Fotoğrafları

Lauren Cohan’ı ilk olarak Chuck dizisinde Vivian Volkoff karakteri ile kendisini izlemiştim çok hoştu. Kötü bir kadınmış gibi Chuck dizisinde yer alsada sonraları iyi karakterli bir role bürünmüştü. Bu tipe kötü karakter yakıştıramadığım için bana öyle gelmiş olabilir tabi. Şimdi ise The Walking Dead dizisinde Maggie Greene karakteriyle görüyoruz. Özellikle dizide açık saçık kıyafetler giymese bile giydiği şeyler vücuduna çok yakışıyor. Tabi bu fiziğinin güzel olasıyla alakalı bir durum. Lauren Cohan makyajsız halde bile saf güzelliğe sahip güzel kadın. 1982 doğumlu olmasına rağmen hiç yaşını göstermiyor.

Lauren Cohan sadece dizilerde rol almıyor tabiki. Oynadığı filmlerden bir kaçını örnek gösterecek olursak.

The Walking Dead dizisinin Maggie Greene adlı karakterini canlandıran Lauren Cohan’ın en seksi fotoğraflarını sizler için hazırladık. Lütfen yorumlarınızı bizden esirgemeyin.
Lauren-Cohan-Maggie-Greene-7

 

Yorum Bırak

Christian Serratos Fotoğrafları

Dünyanın en çok izlenen dizilerinden The Walking Dead dizisinin Rosita Espinosa adlı karakterini canlandıran Christian Serratos girdiği dizinin 4. sezonunda rol almaya başlamıştı. 3 sezondur dizide oynayan Christian Serratos daha ilk sezondan kendinden söz ettirmeye başlamıştı. Özellikle 4. sezonda ortaya çıktığında güzelliği ve muhteşem vücuduyla giydiği kısa şortlu askeri tip kostümüyle bir çok kişi tarafından beğeniyle karşılanan güzel kadın Christian Serratos umarız ilerleyen bölümlerde de sık sık yer alır. Güney Amerika kökenli olduğu için özellikle göz yapısının çekikliği gerçekten hoş. Christian Serratos 1990 doğumlu ve oyunculukta çok başarılı biri. Daha önceleri Alacakaranlık Efsanesi film serisinde de rol almıştı.

The Walking Dead dizisinin Rosita Espinosa karakteri yani Christian Serratos’un en seksi fotoğraflarını sizler için hazırladık.

 

Christian-Serratos-Rosita-Espinosa-sexy-2

Yorum Bırak