İlginç arşivleri | OturanBilge - Güncel Blog Sitesi İçeriğe geç →

Kategori: İlginç

Namı diğer The Million Dollar Homepage

artvertising1

Sene 2005. İngiltere Wiltshire da bir öğrenci olan Alex Tew , Üniversite eğitimini karşılamak için bir yol düşünmektedir. Aklına ilk gelen şey tabikide çağın icadı internette bir site kurmaktır. Aklına dahiyane bir fikir gelir . Planı site 1000×1000 pixel büyüklüğünde bir sayfa oluşturup her bir 10×10 luk pixel bloğunu resimli ve url girişli reklam/ilan olarak satmaktır. Böyle bir reklam veya ilan koyma sistemi ozamana dek görülmediği gibi pixel satışıda daha önce görülmemiştir. Alex Tew bu site için yanlızca 50 euro site açma bedeli ödemiştir ve site amcına ulaştıktan bir yıl sonra şunları söylemiştir :

Yorum Bırak

Eşyaların Bilinmedik Özellikleri

esyalarin-bilinmedik-ozellikleri

Bir çok kullandğımız eşyamızın üzerinde farklı türde özellikler vardır. Bunların neden eşyalarımızın üzerine koyduklarını anlamlandıramayabiliriz. Bazen de süstür deyip geçeriz. Ancak öyle değil. Eşyalarımızın üzerine koyulan her bir özelliğin nedeni ve amacı var. İşte size garip gelebilecek bir kaç özellik.

Yorum Bırak

Seks Hakkında Şaşırtıcı 31 Gerçek

Seks üremenin haricinde insanın temel ihtiyaçlarından biridir. Ortadoğu ülkelerinde biraz farklı bir bakış olsa da seks aslında gayet normal bir ihtiyaçtır. Tabi seks sadece insanlar için değil tüm canlılar için önem teşkil etmektedir. Tabi üremenin neslinin devamı için en önemli eylemlerden biridir. BU konumuzda ise seks hakkında neredeyse hiç duymadığınız 31 ilginç ve şaşırtıcı gerçekleri size anlatacağız.

 

1) Klopatranın ilk viblatörü keşfeden kişi olduğu hakkında şüpheler vardır. Küre içerisine attığı böceklerin hareket etmesi ve kürenin titreşimini bir viblatör gibi kullandığı söylenmektedir.

kleopatra-ilk-viblator-icadı

Yorum Bırak

Ayağı Büyük Olanın Penisi Uzun Olur Mu?

Erkekler arasında bir güç göstergesi gibi olmuştur penis büyüklüğü. Halbu ki penisi büyük yada küçük olanın karşı cins açısından hislerinde bir değişikliği yol açmamaktadır. Ancak dediğimiz gibi erkeklerin arasında büyük bir takıntı hakimdir.

Yıllardır halk arasında şakayla da olsa bedenin farklı bölümlerinin büyüklüğü ile penisin büyüklüğü arasında bir doğru orantı olduğu söylentileri hakimdir. Bunlardan en çok söylenenleri, dili uzun olanın penisi uzun olur, burnu büyük olanın peisi büyük olur, ayağı uzun olanın penisi uzun olur, eli büyük olanın penisi büyük olur gibi.

ayak.uzunlugu.ve.penis.boyu

Yorum Bırak

10 Muhteşem Tuvalet-Banyo Dekoru

Lüks ve temiz bir ev herkesin hayalinde olandır. Yıllar geçtikçe dekorlar ve tasarımlarda değişmeye ve teknolojinin gelişmesine paralel olarak tabiki modernleşmektedir. Konumuz banyo ve tuvaletler. Aşağıdaki modellerden göreceksiniz ki tuvalet-banyo dekorasyonları eskisi gibi değil. Açıkçası evin diğer odalarından farkı yok gibi. Hatta bir yatak eksik diyebiliriz. İşte yeni modern tuvalet ve banyo dekorları.

Beyaz banyo-tuvalet dekorasyonu
Beyaz banyo-tuvalet dekorasyonu
Yorum Bırak