Kadın arşivleri | OturanBilge - Güncel Blog Sitesi İçeriğe geç →

Kategori: Kadın

Kefirle Kilo Vermek

Özellikle bayanlar ve azla kiloya sahip olan erkekler kilo vermek için spor salonlarına deli gibi para bayılırken bunun yanında normalde biraz daha pahalı diyet ürünleri için paralar harcıyorlar. Herhangi bir çözüm bulamayanlar ise bir zaman sonra pes ediyor ve diyetisyenlerin kapısını  çalıyorlar. Diyetisyenlerin verdiği diyetleri deniyor, büyük bir kısmı ise…

Yorum Bırak

En Özelinize Romantik Hediye

 

Özel günlerde sevgilinize hediye seçimi yaparken hem romantik olmasına hem de anlamlı olmasına dikkat edebilirsiniz.

Özellikle yaklaşan 14 şubat sevgililer günü için duygularınızı sevdiğinize en iyi şekilde anlatmak için ona özel hediyeleri tercih ederek günün romantik geçmesine katkı da bulunabilirsiniz. Sevgililerin birbiri için seçeceği hediyelerin romantik olması sürpriz yapmak için de en doğru seçimlerden biri olacaktır.

Kalp Kutularda Sevgi Mesajları

Sevgiliniz için tercih edeceğiniz hediyelere alternatif olarak kalp kutuların içerisinde yer alan sevgi mesajları 14 şubat hediye fikirleri için ideal olacaktır. Çeşitli büyüklükteki kutular içerisine çikolata, kolye ve notların olduğu hediye tercihinde sevgilinize aşkınızı en iyi şekilde ifade etmenize yardımcı olacaktır.

Yorum Bırak

Kadınların Vazgeçilmez Şampuanları

Kadınlar tarafından saçları oldukça önemlidir. Bunun için saatlerini ayırırlar. Tabi ki de saçları konusunda hassas olan kadınların en iyi şampuan konusunda da vazgeçilmez olarak listelerinde yer alan şampuanları vardır. Her kadının saç tipi farklı olduğundan hemen hemen tüm kadınlar da bu liste farklılık gösterir.

 

Kadınlar Şampuan Seçiminde Nelere Dikkat Etmeli?

Her kadın aynı şampuanı kullanamaz. Eğer saç yapımızı tanımadan bir seçim yapacak olursak sonuçları hiç de sizi memnun etmez. Çünkü saçlarımız canlı olduğundan kötü tercihler onları yıpratacaktır. Bir kadın için yıpranmış saçtan daha kötüsü yoktur. Eğer saçlarımız ince telli ise ona uygun pigment içeren onu besleyen şampuanı seçmek daha doğru olacaktır. Kepek oluşumuna müsait bir saç tipine sahipseniz mutlaka şampuanınız da kepeğe karşı etkili bir çözüm olan ürünü seçmelisiniz.

Yorum Bırak

1969 Yılının Liselerdeki Giyim Modası

Moda her sene farklılaşıyor ve değişiyor. Bazen eskiye özlemden mi olsa gerek yoksa yeni tasarımların yaratılamamasından mı bilinmez eski zamanlardaki moda günümüzde de bir akım haline dönüşebiliyor. Eski zamanların giyim modalarına bakacak olursak aslında daha hoş tasarımlar hakim olduğunu görmekteyiz. Konumuzda aşağıdaki fotoğraflardan da görebileceğiniz gibi daha çok etnik türde giyimlerin moda olduğunu görebilirsiniz. Aşağıdaki fotoğraflarda 1969 yılının Amerika Birleşik Devletleri liselerindeki bayan modasını inceleyebilirsiniz.

eski-lise-cagi-nostaji-giyim-modasi00

2 Yorum

Seksi ve etkileyici göz makyajı nasıl yapılır

Karşı cinsi etkileyen ön önemli unsurlardan biri gözdür. Bu yüzden bayanların karşı cinsi etkilemeleri için göz makyajına büyük önem vermeleri gerekmektedir. Binlerce türde göz makyajı var ancak bunun sizin göz yapısına yakışıp yakışmayacağını deneme yanılma yöntemiyle anlamalısınız. Seksi ve etkileyici bir göz makyajının (eyeliner) birinin tekniğini sizler için hazırladık. Bu makyaj türünü bir çok kişi kullanabilir ve çok hoş duracaktır.

seksi-etkileyici-goz-makyajlari-1

Yorum Bırak