Magazin arşivleri | OturanBilge - Güncel Blog Sitesi İçeriğe geç →

Kategori: Magazin

Yeşilçam Filmlerinin En Güzel 10 Kadını

Yeşilçam filmlerini izlemeyen bir Türk bile yoktur diyebiliriz. Yeşilçam’a yeşilçam neden dedindiğini de kısaca açıklayacak olursak, biliyorsunuz eski Türk filmleri çok düşük sermaye ve yokluk ile çekilmekteydi. O zamanın sanatçıları şimdikiler gibi para içerisinde yüzmüyordu. Setten ayrılan bir oyuncu köşe başındaki bir otobüse binerek evine gidiyordu. Ancak bu durumdayken bile filmler günümüze kadar izlendi ve izlenmeye devam ediyor. Yani yeşilçam denmesindeki amaç uzun ömürlü ve bir çam ağacı kadar dik anlamında. Ve yine sayısız unutulamayacak sanatçıları bünyesinde bulundurmasını da ekleyebiliriz.

Yorum Bırak

En Seksi ve Güzel 10 Hollywood Kadın Oyuncusu

Onları yıllardır filmlerde izliyoruz. Kimi zaman televizyonlarda kimi zaman ise gazete ve dergilerde haberlerini görüyoruz. Özellikle Türkiye’de Hollywood yıldızlarına karşı ilgi büyük. Batıya daha doğrusu ABD’ye karşı her ne kadar nefret edildiği söylenip karşı çıkılsada Amerika’ya karşı insanların sempatisi ve örnek alışı var. Elbet bunu Amerika yumuşak tarafı olan Hollywood üzerinden kazanıyor. Genelde filmlerinde bile dünyayı kötülüklerden kurtaran bir imaj sergiletiyor. Bugünki konumuz çok sevilen ABD’nin Hollywood bayan oyuncularının en güzelleri. İşte seçtiğimiz en güzel 10 Hollywood yıldızı.

10- Angelina Jolie

angelina_jolie-wide

Angelina Jolie ülkemizde çokça kişi tarafından tanınmakta. Ne kadar ateşli bir hatun olduğunu zaten anlatmamıza gerek yok. Özellikle gençliğinde oynadığı Gia adlı filmi sansürsüz olarak izlerseniz, cesurca oynadığı çırılçıplak sahnelerine şahit olabilirsiniz. Bu şekilde vücut hatlarına ve böyle güzel bir yüze sahip ne yazık ki çok az bayan var. 🙂

Yorum Bırak

2015 Yılının En Güzel 10 Genç Yetişkin (+18) Film Oyuncusu

Kiera-Winters Daha önce de demiştik Amerikada yetişkin film oyunculuğu normal karşılanan bir sektör. Normal film yıldızları gibi görülmekteler. Bunu tabi normal olarak görmyoruz. Elbette kültürümüzde buna uygun değil. Ancak bilmek ve görmek isteyenler vardır. Bu kadar güzelliğe sahip kızlar böyle işleri nasıl yapıyor diyeceksiniz orası kesin. Çünkü o kadar güzel kızlar ki Türkiye’de mankenlik, modellik yapan kızlardan bile güzeller diyebiliri.z İşte o güzeller.

 

 

 

Yorum Bırak

2015 Yılının En Genç 10 Yetişkin (+18) Film Oyuncusu

ashlynn-brooke

Bizim kültürümüze göre ayıp, ahlaksızca bir şey olarak görülsede başka kültürlere göre, özellikle Amerika’nın batı kesiminin kültürüne göre gayet normal bir iş hatta aktörlüktür yetişkin film yıldızlığı. Amerika’da 18 yaşını geçen her bayan yada erkek bu sektörde iş bulabiliyor. Hatta ünlü ve çok zengin bie Amerikalı beyzbol oyuncusu bile kızı ile sözleşme imzalamıştı mirasından pay alabilmesi için yetişkin +18 filmlerde rol almayacağına sözleşmeye imza atmıştı. Yani paralı yada parasız olsun yinede bu sektörde oyuncu olmak isteyen çok kişi olabiliyor. 2015 yılının en genç 10 yetişkin film oyuncusunu sizlere tanıtacağız.

Yorum Bırak

2015 Yılında Türk Dizilerindeki En Güzel 10 Bayan Oyuncu

Türk dizi sektörü eskiden beri köklü ve güzel dizilere sahipti. Örneğin Bizimkiler dizisi en büyük başarılardan biri olsa gerek. 1989 de TRT’de başlayan Bizimkiler dizisi daha sonraları 2 ayrı özel kanalda yayınlanmaya başlamıştı ve 2002 de son bulmuştu. Çok eleştiren ve sevmeyen bir topluluk olsada, seven ve fanatiği çok olan 2003’te başlayan Kurtlar Vadisi büyük bir başarı elde etmiştir. Kurtlar Vadisi ve aşk temalı dizilerimizin büyük bir kısmını da ithal eder duruma geldiğimiz oldu. Ancak son 3-4 yıldır dizilerin kalitesi düştü. Ya yabancı dizilerin Türk versiyonu, ya eski Türk filmlerinin karması yada önceden yapılmış dizilerin benzeri. Hepsi sıradan olduğu için izleyici kitlesi artık bıktı ve izlemiyor.

Ama yine de son zamanlarda tutulan diziler de yok değil. Özellikle yaz dileri beklenen performansı vermezdi ama bu senedeki Kiralık Aşk heralde beklenen performansı verdi. Ama konumuz bu değil. Elbette güzellik göreceli bir kavram ama 2015 yılındaki yerli dizilerimizin en güzel 10 oyuncu galerisini sizlere sunuyoruz.

10 – Açelya Topaloğlu

acelya-topaloglu-guzel-dizi-oyunculari

İnadına Aşk dizisinin güzel oyuncusu Açelya Topaloğluna listemizde sıra vermezsek olmazdı çünkü gerçekten çok hoş ve sade güzelliğe sahip bir bayan. Kendisi 1986 doğumlu olmasına rağmen yaşını göstermeyen bir bayan, bilmesek 21-22 deriz 🙂

Yorum Bırak