Ünlü biriyle ilişki yaşamış ünsüz bir kişi

hangi birini sayayım? twitter çıktı çıkalı ünlülerle yaşadığım ilişkilerde envanter tutamaz hale gelip, demet akalın’a nazire yaparcasına ”o olmazsa, şunu koluma takar, miami ve bebek yaparım” kıvamına geldim sonunda.

evvel zaman içinde ebru polat adlı hatun demet akalın’ın liseli -hadi ama beyler adam bildiğin liseli- erkek kardeşiyle kısa bir ilişki yaşamış. bende bunu nette görüp çocuğun liseli olduğunu öğrendiğim anda twıtter da ebru polata öyle bir ayar verdim ki sormayın gitsin. ünlülerle olan ilişkimde ilk kavgamız çok şiddetli oluyordu. gerçi şansıma küs ki bu kavga sonunda ebru polat’la haşin bir barışma seksi yapma ihtimalim, arif’in manchester’a attığı golü bulmamdan daha düşük bir ihtimaldeydi. ebru polat’a sende zevk yok mu hiç? birde çocuğun liseli olduğunu bilmiyorum demişsin, adam -internette ki resmin üstünde liseli üniforması vardı- liseli kıyafeti giymiş falan derken ebruyla baya bir tweetleştik. en sonunda ebru polat benden özür dileyip, ama biraz da sevgiye saygı istiyorum Sjackson’cım diyerek kavgayı tatlıya bağlamıştık.

mehmet ali erbil’in, programında çalışan hostes bırakmadığı gibi bende aldığım bu gazla çeşitli zamanlarda, envai çeşit yıldızlarla ufak kaçamaklar yapmaya devam ettim. en sonunda ve son günlerde de devam eden süreçte şanımı edirne’nin dışına çıkarıp los angeles’ın hollywood sektörünün yandan yemişi olan pornowood sektöründen ünlülerle -jesse jane, nikki benz ve en çokta kerry louise ile- ilişki yaşadım ve yaşamaya devam ediyorum. gene bunların yanında türk yıldızlardan sevda demirelden tut, fulden uras, lerzan mutlu ve bir kaç yıldızla daha uzatmalı ilişkiler yaşayarak ama maalesef uzatma gölünü yiyen taraf hep ben oluyordum.

en son olarak hedefime monica bellucci, audrey bitoni, mason moore’u kestirdim ki aşk tanrısı eros’dan bir ok; açıkta kalan kıçıma, bir okta göğüsleri arasında boğulmak istediğim mason moore’un göğüslerine istiyorum. eros o oku fırlatıp evlilik öncesi ünlülerle yaşadığım ilişkimin son kaçamaklarını yapayım ki eşine bağlı, ideal erkek olayım.

Sjackson