18 Mart Çanakkale Cephesi ve emperyalizm arşivleri | OturanBilge - Güncel Blog Sitesi İçeriğe geç →

Etiket: 18 Mart Çanakkale Cephesi ve emperyalizm

18 Mart Çanakkale Cephesi ve Emperyalistler

Canakkale_zaferi_ve_sehitleri_anma_gunu_resmi_5 Günlerden 18 Mart! Bugün Ulu atalarımızın emperyalistlere Çanakkale den öteye geçirtmediği gün! Hepsini saygı ve minnet ile anıyoruz! Tinleri şad yerleri uçmağ olsun. Ama ne var ki bizimle savaşarak geçemeyecekleri anlayan emperyalistler 1939 dan sonra Türk halkını kendilerine köle yapmak için girişimlerde bulunmaya başladılar. Gerek kendi sosyal mühendisleri vasıtasıyla, gerek içimize yerleştirip siyasete soktukları satılmış 3 kuruşluk adamlarla.

Bugün emperyalist güçlere karşı kazandığımız zaferi konuşmamız atalarımızı saygı ile anmamız gerekirken; şu tesadüfe bakın ki Türk halkının bozguna uğrattığı günde, Emperyalistler bebek katili maymunlarından birine basın açıklaması yaptırıyor. Bu da yetmemiş gibi diğer yanda şanlı TÜRK ordusunun Genel Kurmay Başkanını teröristlikle suçlayıp müebbet cezası istemiyle yargılıyor!

Türk’e ait olmayan emperyalistlerin toplum mühendisleri tarafından yönetilen basın ise 18 Mart ruhunu gizleyip maymunların kutlamalarını dillendiriyor!

Tek Yorum