barney stinson arşivleri | OturanBilge - Güncel Blog Sitesi İçeriğe geç →

Etiket: barney stinson

The Smurfs

komünist şirinleri kapitalizmin başkenti new york’tayken izlemek ilginç oldu. ve evet komunist şirinler kapitalizme yenildi. en çok neil patrick harris’e üzüldüm.adam gay olmasına rağmen senarist sanki gıcıklığına dakka başı adamı kadınla öpüştürdü. bir sahnede açıkça gördük ki neil öpüştükten sonra tiksinti hareketiyle eliyle dudaklarını temizledi. filmi izlerken oraya dikkat. ha…

Yorum Bırak

Müdavimi olunan bir barın ölmesi

how i met your mother’ın bir bölümünde işlenen konuya paralel olarak sürekli gidilen bir barın çeşitli nedenlerden dolayı gözden düşmesi ve bir daha o bara gidilmemesi üzerinedir. dizide ki olayda tüm ekibin barney’i uyarması ama barney’nin tüm bu uyarıları dikkate almayarak mclarens’ta ki barın garsonuyla aşk yaşaması ve ayrıldıktan sonrada o barın gözden düşmesidir. günlük yaşamda da buna benzer durumlardan dolayı barlar ölebilir. bir barın ölmesinin nedenleri arasında;

-o barda çalışan bir garsonla aşk yaşanması, o ilişki bittikten sonrada sırf o kişi orada çalışmaya devam ettiği için bir daha o bara gidilmeyebilir ve barımız ölür.

– müdavimi olunan bara müşteri olarak gidilir. sonrasında da bir gün o barda işe girip çalışılmışsa eğer işten ayrıldıktan ya da kovulduktan sonra dolayısıyla barımız gene ölür ve o bara tekrar müşteri olarak gitme isteği uyanmayabilir.

Yorum Bırak

Takım Elbise

hissediyordum. 1. takım elbise savaşı başlıyordu. son hazırlıklarımı tamamladıktan sonra aynada ki yansımama yani ben’e son direktiflerimi veriyordum. vizyonum ve misyonum belliydi. amacım daha alışveriş merkezinin kapısından içeri girmeden istediğim şey olan ceketi alıp çıkmaktı. ama adım adım hem de kendi rızamla büyük bir kumpasın içine doğru çekildiğimi bilemezdim.

hayatım boyunca oldum olası ‘’plaza insanları’’ ile dalga geçmişimdir. her ne kadar beyaz yakalılar o beyazlıklarını işleri dolayısıyla da giyseler de bana ve benim tarzıma pek uymuyordu takım elbiseler. evet, barney stinson’ı severdim ama onun sadece karakterini beğeniyordum. giyim tarzını benimsemek pekte istemiyordum.

Yorum Bırak