Facebook reklamdan büyük verim arşivleri | OturanBilge - Güncel Blog Sitesi İçeriğe geç →

Etiket: Facebook reklamdan büyük verim

Facebook Reklam Kampanyalarından Maksimum Verim Almak

facebook-reklamlarindan-buyuk-maksimum-verim-almakFacebook sayfa beğenilerinizi arttırmak için internette bir çok ipucu mevcuttur. Genel olarak hepsi hile tarzında yöntemlere başvurmakta ancak bunların hiçbiri size getiri değil götürü sağlar. Özellikle uygulamalar üzerinden insanları zorla takip ettirme hizmeti verenleri kullanmamanızı tavsiye ederim. Zaten bu hizmetleri aldığınız zaman göreceksiniz ki sayfanızı beğenenlerin büyük bir kısmı terk edecektir. İnsanları zoraki bir şeye kabul ettirmek onların hoşuna gitmeyecektir. Zaten Facebook bu tür hileleri tespit ettiğinde sayfayı kapattırmakta. Bu da hem paranızdan hem emeğinizden hemde boşa giden vaktiniz demektir.

Facebook sayfanıza beğeni kazanmanız için en iyi yol Facebook’a reklam vermektir. Başka yolu yok mu derseniz. Maalesef yok. Büyük bir arkadaş çevreniz dahi olsa yeterli gelmez. Tabi istediğiniz proje büyümek ise.

Facebook’a reklam vermeninde tabiki ipuçları var. Düzgün bir şekilde yayınlarsanız binlerce kişiye erişip binlerce kişinin beğenisini onların isteği doğrultusunda kazanabilirsiniz.

Yorum Bırak