Ortadoğu da Görev Yapan Milletsiz Bayraksız Ordu – OturanBilge – Güncel Blog Sitesi

Ortadoğu da Görev Yapan Milletsiz Bayraksız Ordu

Blackwater adını son zamanlarda duymuşsunuzdur duymadınız ise yakın zamanlarda sık sık duyacaksınız çünkü kendileri son zamanlar da nüfusları Türkiye de fazlaca arttı.

Blackwater bir güvenlik şirketi adıdır.Fakat bu güvenlik şirketi öyle bildiğiniz güvenlik şirketlerine benzememekte.Kendileri asker yetiştirmektedir.Şu filmler de sıkça gördüğünüz paralı askerlerden.Bu askerler genelde psikopatlar ve eski askerlerden oluşmakta.Bir çoğu alkolik ve uyuşturucu bağımlısı.Aldıkları paralar normal askerlere göre 10 katı.

Amerika kökenli bir firma olmasına rağmen bünyesindeki askerlerin ulusları karışıktır.Bu güvenlik şirketindeki kullanılan silahlar diğer güvenlik firmalarına benzememekte. Her türlü ağır tahribatlar veren silahlar kullanmaktalar.Ayrıca kendilerine ait zırhlı araçlar, helikopter filoları da mevcut.

Askerleri özel seçilmiş kişilerden oluşmakta ve özel kuvvetler eğitimleri almaktalar.Eğitimi alan askerler gönderildikleri bölgelerde muhalif grupları eğitebilmekte.

Düşünün Türkiye deki bir holding kendine ait özel kuvvetler düzeyinde bir ordu kuruyor…

Peki bu Blackwater ı kimler kullanıyor nerelerde kullanıyor?
Abd, Almanya vb. ülkeler parayı basıyor görevi veriyor bunları görev yerine sevk ediyorlar.

Bir çok sömürülen Afrika ülkesinde büroları mevcut.AYnı zaman da Abd nin Afganistan Irak işgalleri sonrasında da bölgedeki abd vatandaşlarını korumak için görev yaptılar.Bunların haricin de abd kamuoyunu Irak ta kalmasına yönelik operasyonlarda kullanıldılar.Abd ordusuna yönelik saldırılar yaptılar.Irak ta mezhep çatışmalarını körüklemek için operasyonlar yaptılar. (Şii kılığında Sunni camii ve pazarlara saldırı, Sünni kılığında Şii camii ve pazarlarına saldırı) Aklınız karışmasın Abd genel anlamda küresel sermaye şirketleri tarafından yönlendirildiği için, küresel sermaye şirketlerinin çıkarları doğrultusunda hareket etmekte. Kendi binalarına soktukları uçaklar 11 Eylül saldırıları gibi bir durum…

Libya da kendileri bol bol kullanıldı.Tüm stratejist ve askerlere göre Kaddafi memleketi Sirte de çok güçlü idi ve muhalif birliklerin Sirte yi almaları için en az 3 ay gerekliydi güçleri düşüktü.Bu tespitlerden 2 gün sonra 1 gece de Sirte düştü.Çünkü AB, Abd ve küresel sermaye şirketlerinin kaybedecek zamanları yoktu.Parayı bastılar ve kiralık katiller devreye girdi.Havadan Fransa destekli saldırı ve karadan Blackwater ile 1 gece de Sirte düştü.

Irak ın kuzeyin de bulunan çapulcuların söz de askerlerini eğittiler. Ülkemizde ki teröristlerin eğitimcileri de kendileridir. Zaman zaman silahta sağlamaktalar. Son zamanlarda ki terör saldırılarının arkasındakiler de onlardır.

Aynı zamanda bu adamlar kendi topraklarımız da da misafirimizdir.Hatay ve çevresine yerleştirilen sözde muhalifler (aslen teröristler) Blackwater tarafından eğitilmekte.Bu teröristler dünyanın her bölgesinden getirilen aşırı islamcı teröristlerden oluşmakta.Suriye de öldürülen teröristlerin üstlerinden çıkan kimliklerden de belli olmuyor mu? En son İstanbul da Levent teki HSBC Genel Müdürlük binasını bombalayan El-Kaideci nin erkek kardeşi Suriye Ordusu tarafından imha edildi.Bizim yapamadığımızı Suriye yapmakta.

Blackwater bayraksız milletsiz bağımsız bir ordu.Dünya da ki hiçbir hukuk kuralı kendilerini bağlamamakta ve para ile insan avlamakta, yönetimleri değiştirmekte…

Türk milletinin düşmanlarını iyi tanıması gerekmekte…

Atu
oturanbilge.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: