Pembe Gözlüklerimle Merhaba !

Merhaba arkadaşlar. 🙂

İlk yazımda tanışalım istedim. Başlıktan ötürü beni Polyanna sandıysanız , hayır değilim. Olmaya da hiç niyetim yok doğrusu. Hayatın gerçekleriyle erken yaşta yüzleşmiş olabilirim,  ya da henüz karşılaşmadığımdan böyle atıp tutuyor da olabilirim. Malum dünya çok çabuk değişiyor, insanlar ona uyum sağlama çabasında. Bugün doğru dediğin yarın yanlışın önde gideni oluyor. Çok kafa karıştırdıysam, özür dilerim. Karmaşık bir insanım.

Pembe gözlüklerimle geldim diyorum çünkü bu camekanının arkasından bakmak gerçekten çok güzel. Bu neye benziyor biliyor musunuz? Bir uçak simülasyonunun içindesiniz. Altınızda İtalya aa bakın Pisa Kulesi’nin en yüksekteki kısmı görünüyor. İnsanları görmek mümkün değil.Of ama bu çok eğlenceli. Sonra kendi ülkenize dönüyorsunuz.Altınızda, ‘Yedi Tepeli Kadim Dostunuz’, namı-ı diğer İstanbul! Bağırmak istiyorsunuz : İstanbul senmi büyüksün, ben mi büyüğüüüüüüüm !

O simülasyondan çıkıyorsunuz hoooooop hoşgeldin hayat.  Artık hangi miranenin üstüne düşersiniz, nerenize ne girer de ne hissedersiniz bilemiyorum. O hissettikleriniz aslında hayatın ta kendisidir.

İşte ben bu yüzden, arada sırada bu pembe gözlükleri takıyorum. Bende, bir çeşit dinlendirici görevi görüyor anlayacağınız, bir çeşit sakinleştirici belki de.

Ha sorarsanız ki, -Bonus’cuğum bu pembe gözlükler nerede satılıyor, bizde alsak ya- diye…Tarif edemiyorum adresi, canım kardeşim. Hayal Market’ten Outlet’inden kaptım bir tane. Malum ancak Hayal Market’in Outlet’inden yararlanma hakkı tanıyorlar 🙂 İsteyemez misin ki, yeni sezon hayaller? Sen istemesini bil. Hiçbirşeyden eksik kalma. İste ki olsun. Değil mi?  Belki biraz kaba tabir olacak ama, -ağlamayana meme vermiyorlar, bize bunu öğrettiler. –

İşte böyle arkadaşlar.Dediğim gibi, taktım pembe gözlüklerimi geldim. Hoş mu geldim bilemem ama hoş vakit geçirmenizi, keyifle okumanızı dilerim 🙂 Sevgiler..

BonuS